Sprawozdanie z międzyklasowego konkursu ortograficznego

27 kwietnia 2018 odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom 3 pierwszych miejsc oraz wszystkim uczestnikom międzyklasowego konkursu ortograficznego uczniów 4a i 4c. W konkursie wzięło udział 9 uczniów obu klas. Uczniowie z klasy 4a okazali się lepszymi znawcami zasad ortografii niż ich rówieśnicy z klasy 4c i zajęli wszystkie miejsca na podium: trzecie miejsce zajął Henryk Nikonowicz, drugie miejsce w konkursie zajęły uczennice: Dominika Gerula i Kasia Wyrwa, natomiast laureatką pierwszego miejsca była Nadia Kasprzyk. Wszyscy uczestnicy ortograficznych potyczek otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast zwycięzcy otrzymali również nagrody w postaci przyborów szkolnych oraz słodyczy. Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy, natomiast uczniowie klasy 4c już wkrótce będą mieli okazję się zrewanżować w konkursie gramatycznym.

Adriana Kruszewska