Świąteczny Maraton Podziękowań

Co roku piszemy listy do św. Mikołaja. Zawsze o coś prosimy. W tym roku postanowiliśmy to zmienić na naszym kole polonistycznym, w klasie 5c. Dobrze wiemy, że Mikołajami są nasi Kochani Rodzice. Z całą szkołą napisaliśmy listy, w których dziękujemy za ich miłość, opiekę, czas, troskę, zaufanie, wsparcie w chorobie i w innych trudnych sytuacjach a także za te najzwyklejsze rzeczy, np. za pyszne naleśniki, pierogi czy zupę pomidorową i wygłupianie się  z nimi. Mogliśmy w tajemnicy wyrazić miłość do nich. Przygotowaliśmy niespodziankę. Niektóre jeszcze nie doszły, ale z pewnością dotrą. Rodzice o niczym nie wiedzieli i otrzymali listy od nas. Wielu z nich płakało, bo pierwszy raz w życiu dostali od nas list i w dodatku tak piękny. Mówili, że to najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki dostali w życiu.

To, co nas zachwyciło, to również pomoc starszych klas : 5c,6b i 6c, tym najmłodszym 🙂 Gratulujemy postawy i dziękujemy.

Galeria zdjęć –> kliknij

H.Roszak