Święto Pluszowego Misia w naszej szkole

25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Uczniowie klas młodszych poznali historię związaną z tym świętem, rywalizowali w konkursie na „Misiową Klasę”, obejrzeli prezentację multimedialną, bawili się, tańczyli, rozwiązywali zagadki a także układali puzzle i grali w „Memory”.

 Uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelników szkolnej biblioteki. Tytuł „Misiowa Klasa” otrzymali w tym roku uczniowie 2 a, którzy zaprosili do swojej sali 111 misiów, misiaczków, miśków. Klasa odebrała z rąk pani Wicedyrektor pamiątkowy dyplom i puchar przechodni. II miejsce zdobyła klasa 3a, III miejsce – uczniowie kl. 1a. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy i słodkie „co nieco”. Bardzo dziękujemy klasie 3a, która wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Lech oraz nauczycielem bibliotekarzem przygotowała obchody Dnia Pluszowego Misia.

Galeria