Święto Polskiej Niezapominajki

 
 
17 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Polskiej Niezapominajki czyli święta przypominającego o pięknie i różnorodności polskiej przyrody oraz konieczności dbania o nią. W tym szczególnym dniu zwróciliśmy też uwagę na to, że warto ocalić od zapomnienia ważne, radosne, pozytywne chwile naszego życia. Podobnie zresztą jak warto pamiętać o dobrych ludziach, którzy stanęli na naszej drodze życia. Uczniowie klas I-III entuzjastycznie podeszli do tego święta. Chętnie uczestniczyli w zajęciach związanych z tą tematyką. Wykonali piękne prace plastyczne związane z niezapominajkowym kwiatem. Podczas zajęć świetlicowych wysiali nasiona niezapominajek w szkolnym ogrodzie dydaktycznym, które będą pilnie podlewać i pielęgnować. Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości.