Szkolne obchody Dnia Postaci z Bajek

5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W naszej szkole obchody tego święta przenieśliśmy na 17 listopada, kiedy to obchodzimy Dzień Czarnego Kota. Natomiast 18 listopada w kalendarzu Świąt Nietypowych – świętuje Myszka Miki.  Tego dnia gościliśmy w naszej szkole: Księżniczki, Wiedźmy,  Harrego Pottera, Jednorożce, Strażaków, Piękną i Bestię, Koty, Indian, Rycerzy, Pszczółki, Misie i wielu, wielu innych. Uczniowie rozwiązywali różne zagadki,  pokonywali labirynty, wykonywali bajkowe zadania. Klasą, która zdobyła tytuł Najliczniejszej Bajkowej Rodziny została klasa 2a. Gratuluję. Życzę frajdy i zabawy z poznawania kolejnych przygód bajkowych bohaterów. Świat książek stoi przed Wami i zaprasza. Wystarczy sięgnąć po książkę, by do niego wejść…

Galeria