Teatrzyk kukiełkowy z surowców wtórnych

W dniu 26 listopada uczniowie naszej świetlicy szkolnej wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Plastyczno-Ekologicznym „Teatrzyk kukiełkowy z surowców wtórnych” pod hasłem „Słoń Trąbalski i przyjaciele z wierszy J. Tuwima” zajmując I miejsce. Organizatorem konkursu była świetlica szkolna przy SP nr 7. Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie i wykonanie teatrzyku, kukiełek oraz przygotowanie wybranego wiersza Juliana Tuwima.Ze względu na ograniczenia pandemiczne z przygotowanej inscenizacji musieliśmy nagrać film i wysłać do świetlicy szkolnej SP nr 7.W roli aktorów wystąpili uczniowie klasy 3a Wiktoria Gołąb i Dmytro Meshcheriakov przedstawiając wiersz pt. „Okulary”. Serdecznie gratulujemy!!!

I. K-A