Turniej Aktywnych Szkół MultiSport – Runda II

Dnia 5.10. i 8.10. w naszej szkole odbył się kolejny etap Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport – Runda II.
Nasi uczniowie ponownie zmierzyli się z wyzwaniami sprawnościowymi EuroFit+, by ostatecznie stawić czoła potworom z Galaktyki Bezruchu.
Nasza sala gimnastyczna na czas trwania testów zamieniła się w plan gry multimedialnej, w której uczniowie zdobywając kolejne poziomy, walczyli z przybyszami z Galaktyki Bezruchu. Były potwory, telewizory z animacjami, a nawet kosmiczna rakieta. Wszystko po to, by zachęcić najmłodszych do ruchu.
Taka odświeżona formuła testu EuroFit dawała dodatkową motywację do wysiłku. Dzieci brały udział w zabawie, a to zachęcało je do tego, żeby dawać z siebie wszystko.
Jednak Turniej ASM to nie tylko zabawa. Wszyscy uczestnicy programu mają jeden wspólny, bardzo ważny cel – wpisanie codziennego ruchu w DNA szkół i wyrobienie w dzieciach nawyku ruszania się.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą postawę i zaangażowanie, rodzicom i nauczycielom za wyrozumiałość i pomoc, a organizatorom za danie możliwości wzięcia udziału w takiej wspaniałej zabawie.
Galeria zdjęć –>