Udane wyjście do kina

17 maja w środę i 18 maja w czwartek 2023 roku, uczniowie klas 4-6 uczestniczący w zajęciach „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” poszli do Multikina na seans filmowy pod tytułem ,,Blueback” i „Trzej Muszkieterowie D’Artagan”. Wyjście miało na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych, oraz bezpiecznego zachowania w środkach transportu. To również była doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej . Pełni wrażeń kinowych, zadowoleni w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany ….

I.K-A