Wiosenny Turniej Głogowskich Świetlic

W dniu 7 czerwca wzięliśmy udział w zmaganiach XVII Wiosennego Turnieju Głogowskich Świetlic pod hasłem „Kosz ogrodnika”.

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami dotyczącymi przeciwdziałaniu w rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa, zmieniona została forma zmagań międzyświetlicowych.

Tym razem nie spotkaliśmy się wspólnie w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 12 tylko w naszej.

W poniedziałek połączyliśmy się z uczniami z SP 2, SP 3, SP10, SP11, SP12, o tej samej godzinie czyli o 13:30 wykonując te same zadania. Rozwiązywaliśmy zagadki, rebusy, krzyżówkę i wykonywaliśmy prace plastyczne. Konkurencje nie sprawiły nam specjalnie trudności, praca przebiegała sprawnie i w dobrej atmosferze. Okazało się, że nasze świetliczaki są mistrzami w „dziedzinie ogrodnictwa”, ponieważ zajęliśmy I miejsce. Serdecznie gratuluję naszym uczniom:) i dziękuję za zaangażowanie w turnieju.

Galeria