Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół Dolnego Śląska – nasza szkoła wśród szkół powiatu głogowskiego zajęła II miejsce.

Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu opublikował oficjalne wyniki współzawodnictwa sportowego szkół województwa dolnośląskiego w zawodach rozgrywanych w roku szkolnym 2021/2022.

Spośród 453 szkół podstawowych punktujących i ujętych w zestawieniu, nasza szkoła SP 6 w Głogowie uplasowała się na 52 miejscu na Dolnym Śląsku, a wśród szkół powiatu głogowskiego była DRUGA.

Ze szkół miasta Głogowa i powiatu głogowskiego lepsza od nas okazała się tylko SP 10 ( 19 miejsce), następną z głogowskich szkół była SP12 ( 168 miejsce ).

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę, cieszymy się z waszych sukcesów. Dziękujemy i jesteśmy dumni, że wasza praca, duże zaangażowanie oraz poświęcony czas przyniosły takie rezultaty.

Wielkie i gromkie brawa!!!