Wzorowy uczeń

W poniedziałek, 17 czerwca 2024 r., odbył się w naszej szkole uroczysty apel pn. „Wzorowy uczeń”. Z dumą mogliśmy wyróżnić naszych najlepszych uczniów – a mamy w tym roku aż 46 prymusów z klas IV-VIII. Pani dyrektor wręczyła medale, pogratulowała rodzicom i opiekunom, a galę uświetniły występy szkolnego chóru i grupy tanecznej. Zaprezentowały się również śpiewające solistki: Wikoria Onisk i Hania Korchevska, na skrzypcach pięknie zagrała Laila Lechwar, a recytacją wiersza zachwyciła Julia Urbaniak. Julia dodatkowo została nagrodzona za uzyskanie najwyższej średniej w szkole – jest naszą rekordzistką: jej wynik to średnia 6,0! Gratulujemy wszystkim wzorowym uczniom i trzymamy kciuki za owocną pracę w przyszłym roku szkolnym!