XIX Wiosenny Turniej Głogowskich Świetlic „Domowe zoo”

W dniu 27.04.2023r.dziewięcioosobowa reprezentacja uczniów z klas I-III wzięła udział w XIX Wiosennym Turnieju Głogowskich Świetlic pod hasłem „Domowe zoo” w Szkole Podstawowej nr 12. W turnieju wzięli udział reprezentanci świetlic szkolnych z: SP nr 2, SP nr 3, SP nr 6, SP nr 10, SP nr 11, SP nr 12. Celem naszego wspólnego spotkania była kontynuacja współpracy między świetlicami, integracja, wzbogacanie wiadomości na temat domowych zwierząt a przede wszystkim dobra zabawa. Konkurencje były różnorodne od krzyżówek po zajęcia plastyczne. Na turnieju był również pan weterynarz, który przypomniał wszystkim uczestnikom, że posiadanie zwierząt, to nie tylko przyjemność ale również obowiązki. Po zaciętej rywalizacji ogłoszono wyniki. Nasza świetlica zajęła II miejsce. Każda reprezentacja otrzymała dyplom, słodkości i nagrody.

I.K-A

Galeria