ZA-GRA-JMY ZNOWU RAZEM!

Drogi Kolego! / Droga Koleżanko!

Hej! To ja Weronika! Czy jeszcze mnie pamiętacie? Dwa lata temu straszna choroba popsuła mi plany… Kiedy moi rówieśnicy rozpoczynali wakacje, ja rozpoczynałam leczenie.. Leczenie, które było długie i nudne.. Długie miesiące przebywałam w szpitalnych pokojach.. Często nie mogłam
w ogóle wychodzić na dwór..  Często jedyną rozrywką były gry…

Na szczęście mi się udało i znowu mogę cieszyć się zdrowiem i wolnością. Dziś znowu mogę planować letnie przygody.. Niestety nie wszyscy mają
to szczęście.. Moi koledzy i koleżanki wciąż muszą leczyć się w Przylądku Nadziei, inni odbywają rehabilitację w specjalistycznym szpitalu. Kiedy jedne dzieci szykują się na wakacje, inne zajmują szpitalne łóżka na długie miesiące. Pomimo tego, że już myślę o wakacyjnym wyjeździe – pamiętam też o Nich..

Czy zagracie znowu z nami? Jak rok temu?

Zapraszam Was do kupienia gry dla dziecka z Przylądka Nadziei
 i przyniesienie jej na koniec roku szkolnego do swojej szkoły.

ZA-GRA-JMY ZNOWU RAZEM!

 

                                                           

Uczennica klasy Vc

Szkoły Podstawowej nr 8 w Głogowie

Weronika dwa lata temu zachorowała na guza olbrzymiokomórkowego kości.

Przebywała na leczeniu onkologicznym w Przylądku Nadziei we Wrocławiu

oraz odbyła rehabilitacje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym.

Ciągle jest pod opieką Przylądka Nadziei we Wrocławiu.

Ona mogła wyjść do domu, ale w szpitalu zostało wiele dzieci..

Dziś prosi o pomoc swoich rówieśników o pomoc i przyłączenie się do zbiórki gier dla chorych dzieci. To właśnie gry mogą sprawić, że na dziecięcych twarzach zagości uśmiech. Proszę przyłącz się do zbiórki.
Ten drobny gest może wywołać wiele radości!

Proszę nie pozostańmy obojętni! Dobro wraca!

ZA-GRA-JMY ZNOWU RAZEM!