To była nasza ostatnia tegoroczna akcja charytatywna. Od kilku lat w naszej szkole praktykujemy na koniec roku szkolnego akcje – „Zamiast kwiatka” zachęcającą do przeznaczenia kwoty przeznaczanej zwykle na zakup kwiatka na koniec roku do dołożenia się do akcji charytatywnej. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rozbudowę Głogowskiego Hospicjum, czwartego skrzydła. Wszystkim zaangażowanym w akcje bardzo dziękujemy i życzymy wspaniałych wakacji.
