Zawodoznawcze drogowskazy – rozstrzygnięcie konkursu

We wtorek uczniowie naszej szkoły – Dominika Grzelak z klasy 7a, Dmytro Hredil z klasy 8a, Filip Malinowski z klasy 8a i Szymon Smelcerz z klasy 8a uczestniczyli w uroczystości, która odbyła się w związku z VII Powiatowym Konkursem Zawodoznawczym zorganizowanym przez ZSSiB w Głogowie – ZAWODOZNAWCZE DROGOWSKAZY. W ramach konkursu uczniowie tworzyli prezentację multimedialną w programie PowerPoint na temat wymarzonego zawodu. Konkurs objęty był patronatem prezydenta Głogowa Pana Rafaela Rokaszewicza, starosty głogowskiego Pana Jarosława Dudkowiaka,  a także prezesa Specjalnej Legnickiej Strefy Ekonomicznej Pana Przrmysława Bożka. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody. Specjalne wyróżnienie za
swoją pracę otrzymała Dominika Grzelak. Gratulujemy. Kolejny konkurs już za rok.