Znamy już wyniki konkursu The Big Challenge!

W tegorocznej edycji konkursu z języka angielskiego The Big Challenge- online w sumie udział wzięło 6423 szkół z 10 krajów Europy. 11.931 uczestników z Polski sprawdziło swoje kompetencje językowe na 5 różnych poziomach zaawansowania. Najlepsze wyniki osiągnęli: Emilia Fogt z klasy 6 c oraz Oskar Wesołek z klasy 6 b, którzy zdobyli I miejsce w rankingu szkolnym oraz 13 miejsce w regionie z wynikiem 326.25. Emilia oraz Oskar zostali udekorowani medalem The Big Challenge, Złotym dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi.

Na tym samym poziomie należy wyróżnić jeszcze ucznia klasy 6 b Michała Ślęzak za wynik 317.50.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom, plakat oraz upominek od The Big Challenge.

Dziękuję wszystkim za udział, gratuluję wszystkim wyników i zachęcam do dalszej pracy nad rozwojem kompetencji językowych.

Koordynator konkursu
Edyta Kulik

Galeria zdjęć –> kliknij