Zostań Mistrzem Segregacji – wręczenie nagród

12 września nasi uczniowie otrzymali nagrody za sumienne segregowanie odpadów i dbanie o środowisko. To już V edycja konkursu, organizowanego przez Urząd Miasta i głogowskie przedsiębiorstwo GPK. Uroczysta Gala odbyła się w głogiwskim teatrze im. Andreasa Gryphiusa. Nagrody wręczał sam Prezydent miasta Rafael Rokaszewicz.Nagrodzeni uczniowie to: Bartosz Biskup, Szymon Pałczyński, Jakub Warzecha, Dawid Przygodzki, Marcin Dąbrowski, Wiktor Heinzeoraz trójka naszych absolwentów.
W konkursie uczestniczą przedszkola, placówki szkolne i szkolno-wychowawcze z terenu miasta Głogów.  Po rozdaniu nagród uczniowie mogli oglądnąć przedstawienie o tematyce proekologicznej przygotowane przez aktorów z Krakowa.