Akcja charytatywna na rzecz dzieci z oddziału onkologicznego we Wrocławiu- „Przylądek nadziei”

W dniach 24 i 25 listopada zachęcamy do włączenia się w naszą akcję charytatywną na rzecz dzieci z Oddziału Onkologicznego we Wrocławiu- Przylądek nadziei. Wraz z Powiatową Komendą Policji włączamy się w akcję zbierania gier dla dzieci z tego oddziału . Z tej okazji przygotowaliśmy kiermasz przetworów w słoikach. Łączymy promocję witamin w słoikach i pomoc potrzebujacym. Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję. Przetwory w cenie 5, 10, 15zl, miód po 50zl. Akcja będzie trwała w czwartek i piątek, 24, 25 listopada i będzie prowadzona przez Wolontariat SP6. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup gier dla dzieci z Oddziału Onkologicznego we Wrocławiu.