Dzień Pluszowego Misia

Na ten dzień wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością. Najpierw odbyła się prezentacja  na temat misiów, niedźwiedzi i niedźwiedziowatych. Poznały nie tylko niedźwiedzia brunatnego, czarnego, czy polarnego. Dowiedziały się gdzie żyją wargacze leniwe oraz biruangi malajskie.  Następnie uczniowie brali udział w rozgrywkach międzyklasowych. Były zagadki, konkurencje w jedzeniu miodu na czas, gry memory oraz układanie misiowych puzzli. Na koniec zajęć – na wszystkich czekała słodka niespodzianka, czyli rozstrzygnięcie konkursu na „Misiową klasę”.
W tym roku już po raz drugi z rzędu ten zaszczytny tytuł otrzymała klasa 3a. Uczniowie z rąk pani wicedyrektor Anny Kubaczki odebrali dyplom, puchar przechodni oraz „torcik Misiowej Klasy”.

II miejsce otrzymała klasa 2a – dla nich także znalazło się coś słodkiego.

III miejsce zdobyła klasa 1a, IV miejsce – dzieci z oddziału przygotowawczego. Wszyscy otrzymali słodkie „co nieco”.

                                                   Wszystkim gratulujemy. To był „słodki dzień”….

Dokładnie jak nasi pluszowi przyjaciele.

Galeria