Drugie miejsce w eliminacjach Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

 Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Julia Urbaniak z klasy 6a, zdobyła drugie miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych XXVII Edycji Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Konkurs odbył się 5. marca 2024r.  W kategorii klas IV-VI na scenie Klubu Batalionowego w Głogowie zaprezentowało się dwudziestu uczestników. Julia deklamowała wiersz Stanisława Grochowiaka „Elegia na śmierć Janusza Korczaka”. Jej występ wywarł spore wrażenie na publiczności i profesjonalnym jury, dzięki temu uczennica zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu. Eliminacje powiatowe odbędą się 25. marca 2024r. w Teatrze im.Andreasa Gryphiusa w Głogowie. Konkurs organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie i Klub Batalionowy w Głogowie.

Galeria