Na wyciągnięcie łapki – akcja charytatywna na rzecz „Schroniska dla zwierząt we Wróblinie”

Niedawno w naszej szkole gościły uczennice 1 klasy I LO im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie. Opowiadały o swoim projekcie społecznym – ZWOLNIENI Z TEORII – „Na wyciągnięcie łapki”,  który polega na zaangażowaniu jak największej ilości osób w pomóc potrzebującym zwierzętom ze Schroniska we Wróblinie, koło Głogowa. W grupie uczennic z liceum znalazła się również nasza zeszłoroczna absolwentka Klara Bielawska. Uczennice bardzo ciekawie opowiedziały o tym dlaczego wymyśliły taki projekt, a także przybliżyły pracę na rzecz schroniska i ich podopiecznych. Każdy z uczniów otrzymał ulotkę z krótkimi informacjami na temat projektu. Nasza placówka również dołącza się do akcji i można przynieść do 14 marca akcesoria dla zwierząt, niepotrzebne koce, legowiska, materace, miski, obroże, smycze. Zachęcamy do włączenia się w akcję.

 

W razie pytań proszę zwracać się do Pani Pauliny Sitek