Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt

Reprezentacja naszej szkoły brała udział w Drużynowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym. Zawody rozgrywane były w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i odbyły się dwa turnieje: Mistrzostwa Powiatu i Mistrzostwa Strefy Legnickiej.

Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w tenisie stołowym –I miejsce reprezentacji dziewcząt

Dnia 10.02.2022r. w Szkole Podstawowej w Jerzmanowej odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju brały udział dwie najlepsze drużyny z Głogowa i dwie najlepsze drużyny z powiatu głogowskiego. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Straszewska i Oliwia Bendyk. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce w turnieju i będą reprezentować nasz powiat na turnieju strefowym.

 

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w tenisie stołowym dziewcząt – V miejsce reprezentacji dziewcząt

 

Mistrzostwach Strefy Legnickiej w tenisie stołowym dziewcząt, odbyły się dnia 03.03.2023r w Gierałtowcu. Nasze zawodniczki Dominika Straszewska i Oliwia Bendyk wywalczyły tam piąte miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP Lubin

II miejsce SP Gierałtowiec

III miejsce SP Zagrodno

IV miejsce SP Irządze

V miejsce SP6 Głogów

VI miejsce SP 1 Góra

VII miejsce SP 7 Głogów

Gratulujemy sukcesu, woli walki  i sportowej rywalizacji.

Galeria