Warsztaty pt. „Zwolnieni z teorii”

Jesteśmy uczennicami 3 klasy II liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Głogowie.
Jesteśmy grupą przyjaciół, która zdecydowała się wziąć udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”. Stworzyłyśmy projekt ”Personal Power”. Celem projektu jest ukazanie i pomoc w odnalezieniu własnej osobowości oraz radzenia sobie w kontaktach międzyludzkich. Chcemy pomóc zarówno dzieciom w młodym wieku jak i uczącej się młodzieży. Osobowość w połączeniu z komunikacją, która została zaburzona w okresie pandemii stała się dla nas wielkim wyzwaniem i naszym priorytetem do działania. Postanowiłyśmy poszerzyć wiedze ludzi na obrane przez nas tematy, ponieważ im wiemy o sobie więcej tym jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć siebie i innych.
Pozdrawiamy
Projekt Personal power
Judyta Garbulińska
Agata Pociecha
Wiktoria Kurowska