III MEMORIAŁ ANDRZEJA KRAWCZYKA – LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

W dniu 20.09.2021 na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie odbył się III MEMORIAŁ ANDRZEJA KRAWCZYKA w Lekkiej atletyce w ramach programu „Lekkoatletyka dla Każdego”. Do pokonania były następujące dystanse: 60m, 200m i 600m dla dziewcząt, 60m , 200 i 1000m dla chłopców Reprezentantami naszej szkoły byli: Dominika Grzelak, Zuzanna Kida, Iga Użarowska, Martyna Trzybulska, Zuzanna Trzybulska, Emilia Kowalska, Nikola Tryler, Maja Majewska, Dominika Straszewska, Kornelia Szwarc, Bartosz Kozakiewicz, Dawid Przygocki, Kacper Krzywicki, Maciej Rosa, Jakub Kałużka, Bartosz Radoła, Henryk Nikonowicz, Filip Brzozowski oraz Fabian Tomulik. Osiągnięcia indywidualne: Martyna Trzybulska 3 miejsce w biegu na 60 metrów, Martyna Trzybulska 3 miejsce w biegu na 200 metrów, Zuzanna Trzybulska 2 miejsce w biegu na 600 metrów, Kacper Krzywicki 3 miejsce w biegu na 1000 metrów, Fabian Tomulik 1 miejsce w biegu na 1000 metrów. Ponadto reprezentanci Naszej Szkoły zajęli w kategorii drużynowej 3 miejsce!!! ustępując jedynie reprezentantom z Sp10 i Sp14. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Galeria