MISTRZOSTWA MIASTA I POWIATU GŁOGOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W dniu 24.09.2018 w „Parku Południowym” odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu Głogowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizacja toczyła się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej a udział brali zawodniczki i zawodnicy z roczników 2007 i 2008. Do pokonania były następujące dystanse: 6×600 metrów dla dziewcząt oraz 6×750 metrów dla chłopców. Z dobrej strony zaprezentowały się dziewczęta z Naszej Szkoły zajmując w dziesiąte miejsce oraz chłopcy którzy uplasowali się na miejscu dziewiątym. Reprezentantami naszej szkoły byli: Dziewczęta: Brożek Alicja, Dymecka Magdalena, Majewska Maja, Owoc Aleksandra, Sobczyk Nikola, Śmiesz Karina Chłopcy: Jakub Kałużka, Michał Sochacki, Henryk Nikonowicz, Filip Brzozowski, Patryk Rosłan, Fabian Tomulik Klasyfikacja Końcowa Dziewczęta: 1 miejsce – SP 10, 2 miejsce – SP Jerzmanowa , 3 miejsce – SP2, 4 miejsce – SP3, 5 Miejsce – SP14, 6 miejsce – SP7, 7 miejsce – SP12, 8 miejsce – SP Jaczów, 9 Miejsce – SP Białołęka, 10 miejsce – SP6 , 11 miejsce – SP Nielubia Chłopcy: 1 miejsce – SP 14, 2 miejsce – SP12, 3 miejsce – SP 10, 4 miejsce – SP Jerzmanowa, 5 Miejsce – SP Białołęka, 6 miejsce – SP7, 7 miejsce – SP3, 8 miejsce – SP Jaczów, 9 Miejsce – SP6, 10 miejsce – SP Nielubia, Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych ??

Galeria