Jesień w świetlicy

Miesiące wrzesień i październik pokazały, że złota jesień już na dobre zagościła w naszej świetlicy. Uczniowie, w trakcie zajęć świetlicowych utrwalili nazwy ptaków oraz zasady ich dokarmiania. Obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie poznali charakterystyczne cechy jesieni, a na podstawie wielu opowiadań i wierszy dowiedzieli się, jakie prace wykonuje się jesienią w ogrodzie, jakie grzyby są jadalne, a które trujące, znamy ich budowę, a także gdzie mieszkają nasi leśni przyjaciele. Piękne dary jesieni: kasztany, jarzębina, różnokolorowe liście, żołędzie, ich ciepłe barwy oraz zmiany zachodzące w przyrodzie stanowiły inspirację do ciekawych prac plastycznych. Wykorzystując wiele technik, uczniowie wykonali ciekawe prace plastyczne.
Galeria zdjęć –>