Kartki Świąteczne dla żołnierzy strzegących naszych granic

Pamiętając o Naszych Żołnierzach strzegących granic Polski, podczas Świąt Bożego Narodzenia wspólnie z 6.D.H. Pumy oraz Zakładem Poprawczym i Schroniskiem dla Nieletnich w Głogowie mieliśmy zadanie specjalne. Otóż w podzięce dla Żołnierzy Wojska Polskiego pełniących służbę na wschodniej granicy, będących tam z dala od najbliższych w czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, postanowiliśmy stworzyć, a następnie wysłać kartki z życzeniami noworocznymi obrońcom naszych granic z podziękowaniem i wdzięcznością za to, co dla nas robią, że dzięki Nim możemy Święta i Nowy Rok spędzać we własnych domach bez obaw, czujemy się i śpimy bezpieczni.
Nasze kartki specjalną pocztą wojskową zostały wysłane wprost do Naszych Żołnierzy. Dziękujemy Wam ŻOŁNIERZE za Wasze poświęcenie. Wracajcie jak najszybciej do swoich rodzin.
Akcję zainicjował nauczyciel naszej szkoły Katarzyna Konwińska-Nowicka