KINDER + SPORT Alternatywne Lekcje WFu

W dniu 02.10.2018 reprezentanci naszej szkoły zostali zaproszeni do wzięcia udziału w projekcie „KINDER + SPORT Alternatywne Lekcje WFu”. Lekcje tą prowadziła Mistrzyni Sportu Pani Monika Pyrek była wicemistrzyni świata w skoku o tyczce. Podczas zajęć młodzież mogła sprawdzić swoje indywidualne możliwości fizyczne takie jak: siła nóg oraz rąk podczas wspinaczki na ściance, szybkość rzutu i kopnięcia piłki, bieg na 30 metrów, szybkość reakcji oko – ręka, przeciąganie liny, wirtualna jazda na rowerze oraz wirtualne łapanie piłki. Dla uczestników organizator przygotował tematyczne koszulki oraz gadżety. Lekcja ta poza świetną zabawą i dużymi emocjami pozwoliła naszej młodzieży wychwycić swoje mocne strony świadczące o potencjalnym uzdolnieniu sportowym.
Galeria zdjęć –>