KONKURS „JESIENNE DYNIOWE CUDEŃKA”

W październiku, w klasie 1A (wych.J.Michalowska) odbył się kreatywny konkurs plastyczny na najciekawiej przystrojoną dynię. Akcja, której celem było aktywowanie rodziców i wspólna, twórcza zabawa z dzieckiem cieszyła się wielką popularnością. Wystawa z dnia na dzień stawała się coraz bardziej zauważalna i coraz więcej dzieci wraz z rodzicami łapało dyniowego bakcyla. W finałowym dniu  27 października prac już było kilkanaście i każda inna! Był jednorożec, myszka Miki, były zwierzęta: koty, sowy, lisek, był nawet dyniowy Mikołaj i lampiony z charakterystycznymi zębami, uśmiechami i wiele, wiele innych, od całkiem małych po ogromne. Wszystkie były oryginalne i niezwykłe. Zwieńczeniem wspólnego trudu przygotowania prac były okolicznościowe dyplomy, jakie otrzymały dzieci.

Galeria