Konkurs recytatorski klas 1 – 3

25 marca 2024 r. w bibliotece szkolnej odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego klas I-III. Uczniowie mieli za zadanie przygotować i zaprezentować przed komisją po dwa wiersze. Nie wolno było gestykulować  ani używać rekwizytów.

Komisja w składzie:  p. mgr Bożena Matejko – nauczyciel bibliotekarz

mgr Małgorzata Lech – nauczyciel nauczania zintegrowanego

ucz.  Patrycja Gaś – Przedstawiciel Społeczności Uczniowskiej        

 z przyjemnością informuje, że:

w kat. „klasy trzecie”

I miejsce zdobyła Lena Sznajder

 II miejsce – Hubert Helwig

 III miejsca nie przyznano.

 w kat. „klasy drugie”

I miejsce zdobyła Natalia Mikołajczyk

II miejsce – Amelia Szatkowska

w kat. „klasy pierwsze”

I miejsce zdobył Roman Molokow

II miejsce – Anna Kutka

                Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w eliminacjach szkolnych dziękujemy i gratulujemy. Zdobywcy I miejsc w poszczególnych kategoriach będą reprezentowali szkołę na wyższym szczeblu.

Galeria