Konkurs wielkanocny

W naszej świetlicy czuć już zapach wiosny oraz zbliżających się świąt Wielkanocnych. Przez ostatnie dwa tygodnie poznawaliśmy wiele zwyczajów i obrzędów świątecznych. Aby tradycji stało się zadość wzięliśmy udział w konkursach plastycznych organizowanych przez inne głogowskie świetlice szkolne.

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 3 tradycyjnie zorganizowała konkurs na palmy wielkanocne, w którym nasi uczniowie z chęcią wzięli udział. W konkursie II miejsce zajęła palma wykonana przez uczennicę klasy II a Sarę Stusinską. Wyróżnienia otrzymały: Natalia Zwolińska i Agnieszka Kamińska z kl Ia, Wiktoria Gołąb z klasy II oraz Alicja Łukijańczuk z klasy IIIb.

Jako,że świetlica jest na co dzień kolorowa i radosna, to nie mogło zabraknąć wiosennych dekoracji na naszych drzwiach, które zostały przyozdobione w ramach konkursu plastycznego organizowanego, przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 14 w Głogowie.

Powstały również kolorowe kartki świąteczne i mamy nadzieję, że sprawią wiele radości naszym bliskim po tym, jak je wyślemy wypełnione świątecznymi życzeniami. Kartki wielkanocne zostały również przekazane do świetlicy szkolnej SP7 w Głogowie na konkurs plastyczny pt.”Najpiękniejsza kartka wielkanocna”.

Konkurs na „Wielkanocne jajo”, zorganizowała świetlica SP nr 11 w Głogowie, ten konkurs odbył się zdalnie.

Wszystkim, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego najlepszego: zdrowia, szczęścia i radości. Niech świąteczny czas upłynie w ciepłej i wiosennej, a  przede wszystkim rodzinnej atmosferze.