Kwalifikacje do drugiego etapu konkursu Tradycyjny sad

I etap konkursu ogólnopolskiego, organizowanego przez BOŚ – Tradycyjny sad rozstrzygnięty. Uczennice klasy 7a – Sadowniczki z SP 6, w składzie – Małgorzata Jankowiak, Antonina Jemioło, Nikola Mędrek, Laura Olejnik, Amelia Oleszczuk, Emilia Urbanowicz, Karolina Wawro, Michalina Wesołowska z opiekunem Joanną Radzieją, zakwalifikowały się do II etapu konkursu, na wysokim 18 miejscu. Szkoła otrzyma grant w kwocie 250zl na posadzenie drzew i założenie sadu . Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowało się 67 zespołów z całej Polski. Z naszego miasta i najbliższego regionu jesteśmy jedyną placówką, która zajmie się zakładaniem sadu wiśniowego ze starymi odmianami drzew. Przed zespołem  jeszcze dużo pracy, ale efekty mamy nadzieję oglądać niebawem.