LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

W dniu 21.09.2018 na Stadionie Chrobrego Głogów odbyły się Jesienne Mistrzostwa Głogowa w Lekkiej atletyce w ramach programu „Lekkoatyletyka dla Każdego” o puchar „Starcom” Głogów pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa.
Do pokonania były następujące dystanse: 60m, 600m dla dziewcząt, 60m i 1000m dla chłopców oraz sztafety 4x100m.
Reprezentantami naszej szkoły byli: Lucyna Kieca, Pola Hnat, Kornelia Skorobogaty, Alicja Brożek, Nadia Kasprzyk, Krystian Siniawa, Jakub Kruk, Justyn Sztąberek, Michał Rzepowski, Andrzej Grys, Patryk Rosłan, Fabian Tomulik, Maciej Rosa oraz Artur Siniawa.
Osiągnięcia: Chłopcy rocznik 2006- 3 miejsce, w składzie: Krystian Siniawa, Jakub Kruk, Justyn Sztąberek, Michał Rzepowski
Chłopcy rocznik 2007-2008- 2 miejsce, w składzie: Andrzej Grys, Patryk Rosłan, Fabian Tomulik, Maciej Rosa
Dziewczyny rocznik 2007-2008- 6 miejsce, w składzie: Lucyna Kieca, Pola Hnat, Alicja Brożek, Nadia Kasprzyk
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

RU

Galeria zdjęć –>