Majsterkowanie w Castoramie

Dnia 20 grudnia uczniowie klasy II B uczestniczyli w klasowym wyjściu do Castoramy w Głogowie. Tym razem nie po to, aby zrobić w sklepie zakupy, ale by wziąć udział w warsztatach edukacyjnych „Majsterkowo”.
Uczestnicząc w krainie edukacyjnej „Majsterkowo”, dzieci pogłębiły swoją wiedzę z zakresu środowiska naturalnego i recyklingu. Pod okiem specjalistów dzieci samodzielnie składały z drewnianych elementów skrzyneczkę na narzędzia. Na zakończenie, w nagrodę za zaangażowanie i solidną pracę każde dziecko otrzymało dyplom, a wykonane własnoręcznie zabawki mogły zabrać do domu. Uczniom bardzo podobały się tak niecodzienne zajęcia, które bardzo ich zainteresowały, a być może pozwoliły także odkryć pasję do majsterkowania.

J.M.

Galeria zdjęć –>