Pomagamy Adasiowi – akcja charytatywna bożonarodzeniowa

W dniach 17,18 grudnia 2018r w naszej szkole odbywała się akcja charytatywna na rzecz czteroletniego Adasia, dotkniętego chorobą nowotworową. Cała społeczność szkolna – uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy, włączyli się aktywnie w pomoc. Na holu głównym szkoły oraz na I piętrze odbywały się kiermasze i loteria bożonarodzeniowe. Na kiermaszu można było zakupić słodkości i ozdoby bożonarodzeniowe przygotowane wcześniej przez uczniów i ich rodziców. W poniedziałek przez wszystkie przerwy na holu głównym trwał happening – DLA ADASIA. Można było napisać życzenia dla Adasia, które uczniowie i wszyscy chętni wrzucali do ustawionej skrzynki. Odwiedziły nas również media, telewizja Master i Radio Elka. Po południu w akcję mogli włączyć się rodzice i wszyscy przybyli goście na szkolne Jasełka, które są coroczną tradycją w szkole. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności udało się uzbierać 3000zł z małym haczykiem.Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy.

J.R.

Galeria zdjęć –>