Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi, zabawy i odkrywania talentów. Dzieci ze świetlicy szkolnej ochoczo przystąpiły do zadań. Najpierw obejrzeliśmy film o małej Vashti.  Jest to bohaterka książki amerykańskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci Petera H. Reynoldsa. W 2003 roku wydał On książeczkę pod tytułem The Dot” czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Następnie wykonaliśmy przepiękne prace, których tematyką przewodnią była kropka. Każde dziecko biorące w zajęciach kreatywnych otrzymało dyplom. Wszystkim dzieciom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. Nie ma rzeczy niemożliwych…Wystarczy uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

                                                                                                                                                                                                       B.M.

Galeria zdjęć –>