Miejskie Zawody w Tenisie Stołowym

Dnia 5.02.2020r w naszej szkole odbyły się Międzyszkolne Zawody w Tenisie Stołowym. Gościliśmy 17 drużyn (9 reprezentacji chłopców i 8 reprezentacji dziewcząt) z głogowskich szkół podstawowych. Mecze zostały rozegrane najpierw w grupach, później rywalizowały ze sobą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Drużynie dziewcząt naszej szkoły udało się awansować do najlepszej czwórki turnieju i ostatecznie zająć II miejsce w całych zawodach. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Straszewska, Nadia Kasprzyk i Alicja Brożek.
Drużyna chłopców zakończyła rywalizację na VI miejscu. Reprezentacja chłopców: Henryk Nikonowicz i Andrzej Matejczuk

Wyniki zawodów dziewcząt:
I miejsce – SP 13 Głogów
II miejsce – SP 6 Głogów
III miejsce – SP 2 Głogów
Wyniki zawodów chłopców:
I miejsce – SP 13 Głogów
II miejsce – SP 2 Głogów
III miejsce – SP 14 Głogów
Galeria zdjęć –>