Mistrzostwa miasta Głogowa w piłce koszykowej chłopców – Igrzyska Dzieci

nia 07.02.2024r w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się Mistrzostwa Miasta Głogowa w piłce koszykowej chłopców. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny  Sp6, Sp 11, Sp10 i Sp12.

Reprezentanci naszej szkoły po dwóch dogrywkach ulegli zawodników ze Szkoły podstawowej nr 11 8:15, przegrali z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej nr 10 14:26 i przegrali z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 12 12:30.

Dzięki tym wynikom chłopcy zajęli 4 miejsce. Warto nadmienić że dla większości naszych chłopców był to debiut w roli reprezentanta szkoły który wypadł naprawdę pomyślnie.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 miejsce SP12

2 miejsce SP10

3 miejsce SP11

4 miejsce Sp6

Skład naszej reprezentacji:

Damian Starościak, Wojciech Kuca, Szymon Król, Dominik Chmiel, Aleksander Chróstowski, Bartosz Drapiński, Yevheniy Kaminskyi, Borys Mokytskyi, Szymon Pałczyński, Tymofii Sobolevskyi, Jakub Warzech

Gratulujemy Naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.