Mistrzostwa miasta Głogowa w tenisie stołowym chłopców – Igrzyska Dzieci

Dnia 16.02.2024r w Szkole Podstawowej nr 13 odbyły się Mistrzostwa Miasta Głogowa w tenisie stołowym chłopców . Do zawodów przystąpiło sześć reprezentacji  SP2, Sp3, Sp6, Sp7, Sp12 i Sp13

Reprezentanci naszej szkoły trafiła do grupy B wraz z zawodnikami ze szkół SP2 i Sp7. Po zaciętej walce w deblu ulegli 2:1 rywalom ze szkoły Sp7 i wyraźnie pokonali 2:0 reprezentację Sp2. W półfinale zawodów zmierzyli się i ulegli 2:0 z późniejszymi mistrzami zawodnikami Sp13. W meczu o III miejsce po zaciętej walce przegrali z reprezentacją Sp3 i finalnie zakończyli rywalizację na IV miejscu.

Skład naszej reprezentacji:

Damian Starościak, Szymon Król, Wojciech Kuca

Gratulujemy Naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w dalszym dążeniu do doskonałości.

Galeria