Mistrzostwa miasta Głogowa w piłce siatkowej chłopców klas VII-VIII – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 22.02.2024r w Szkole Podstawowej nr 10 odbyły się Mistrzostwa Miasta Głogowa w piłce siatkowej chłopców klas VII-VIII – Igrzyska Młodzieży Szkolnej . Do zawodów przystąpiło pięć drużyny  Sp6, Sp 7, Sp10, Sp12  i Sp14.

Po zaciętej walce nasi chłopcy pokonali w stosunku 2:1 reprezentacje szkół Sp7, Sp10 i Sp 12, natomiast ulegli również w tai breku zespołowi z Sp14. Dzięki takim wynikom nasza reprezentacja zajęła II miejsce i awansowała do dalszego etapu rozgrywek czyli do finału Powiatu Głogowskiego J

Klasyfikacja końcowa turnieju

1 miejsce SP14

2 miejsce SP6

3 miejsce SP10

4 miejsce SP7

5 miejsce SP12

Skład naszej reprezentacji

Marcin Dąbrowski, Dominik Goliczewski, Patryk Goliczewski, Adam Kuca, Dawid Samborski, Wiktor Grzelak, Dawid Przygodzki i Marcel Kaliszewski

Gratulujemy naszym chłopcom i trzymamy kciuki za dobre występy w następnym turnieju!

Galeria