MISTRZOSTWA MIASTA I POWIATU GŁOGOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA DZIECI

W dniu 23.09.2018 w „Parku Południowym” odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu Głogowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizacja toczyła się w ramach Igrzysk Dzieci a udział brali zawodniczki i zawodnicy z roczników 2009 i młodsi. Do pokonania były następujące dystanse: 6×500 metrów dla dziewcząt oraz 6×600 metrów dla chłopców. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się dziewczęta z Naszej Szkoły zajmując w DRUGIE miejsce oraz chłopcy którzy uplasowali się na miejscu piątym. Reprezentantami naszej szkoły byli: Dziewczęta: Kowalska Emilia, Staszewska Dominika, Trzybulska Martyna, Trzybulska Zuzanna, Iga Użarowska, Natalia Florczak Chłopcy: Bartosz Kozakiewicz, Patryk Goliczewski, Dawid Przygocki, Wojciech Kuca, Bartosz Radoła, Kacper Krzywicki Klasyfikacja Końcowa Dziewczęta: 1 miejsce – SP 10, 2 miejsce – SP6 , 3 miejsce – SP Białołęka, 4 miejsce – SP14, 5 Miejsce – SP Jerzmanowa, 6 miejsce – SP9, 7 miejsce – SP12, 8 miejsce – SP Jaczów. Chłopcy: 1 miejsce – SP 14, 2 miejsce – SP12 , 3 miejsce – SP 10, 4 miejsce – SP Białołęka, 5 Miejsce – SP6, 6 miejsce – SP Jerzmanowa, 7 miejsce – SP Jaczów, 8 miejsce – SP9. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych ??

Galeria