Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Koszykówce 3×3 chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 07.11.2023r w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Koszykówce 3×3 chłopców klas VII-VIII –  Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Do zawodów przystąpiły  cztery drużyny Sp12, Sp6, Sp Jerzmanowa oraz SP Jaczów reprezentujące szkoły podstawowe powiatu głogowskiego

Turniej rozgrywany był systemem na krzyż, czyli do rozegrania były dwa mecze półfinałowe oraz mecze o miejsca medalowe.

Reprezentanci naszej szkoły w meczu półfinałowym pokonali zawodników ze Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej, w finale spotkali się z zawodnikami SP12 którzy pokonali SP Jaczów. Po zaciętym meczu nasza reprezentacja uległa swoim rywalom w stosunku 12:4 i uplasowali się na bardzo dobrym drugim miejscu!!!

Skład naszej reprezentacji:

Marcin Dąbrowski, Dominik Goliczewski, Wiktor Grzelak, Patryk Goliczewski

Gratulujemy Naszym zawodnikom oraz życzymy chłopcom powodzenia w dalszym dążeniu do doskonałości 

Galeria