Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w mini piłce koszykowej dziewcząt

Dnia.21.03.2022r w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się Powiatowy Turniej mini piłki koszykowej. Mecz o mistrzostwo powiatu głogowskiego rozegrany został pomiędzy reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 12. Pojedynek zakończył  się wygraną Szkoły Podstawowej nr 6 ( wynik spotkania 23:4 ).

Skład zwycięskiej reprezentacji:

Bagińska Aleksandra, Bartosik Alicja, Florczak Natalia, Grzelak Dominika, Jankowiak Małgorzata, Jankowska Michalina, Kida Zuzanna, Łukijańczuk Zuzanna, Pukacka Emilia, Sobczyk Nikola, Straszewska Dominika, Użarowska Iga.

Reprezentacja naszej szkoły będzie reprezentować nasz powiat w zawodach strefowych, które odbędą się dnia 29.03.2022r w Polkowicach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.