Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w mini piłce siatkowej chłopców kat.4 (klasy V – VI)

 

Dnia 05.03.2024r w Naszej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „Czwórki” chłopców w ramach rozrywek Igrzysk Dzieci. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny  Sp 6, Sp 14, Sp Nielubia i Sp Białołęka. Rywalizacja toczyła się systemem półfinałowym (na krzyż). Wyniki meczów:

1 półfinał: Sp 6 : Sp Nielubia 0:2

2 półfinał: Sp Białołęka : Sp 14 2:1

Mecz o III miejsce: Sp6 : Sp14 2:0

Mecz o I miejsce: Sp Białołęka : Sp Nielubia 2:1

Mistrzem Powiatu Głogowskiego została reprezentacja Szkoły Podstawowej w Białołęce, II miejsce zespół z Szkoły Podstawowej w Nielubi, Nasi reprezentanci uplasowali się na III miejscu a IV miejsce przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 14.

1 miejsce SP6,

II miejsce SP14,

III miejsce SP Aslan,

IV miejsce SP12

Reprezentacja szkoły:

Wojciech Kuca, Szymon Król, Damian Starościak, Tymofii Sobolevski, Yevhenyi Kaminskyi, Borys Mokrytskyi, Szymon Pałczyński, Przemysław Samborski, Mikołaj Muzyka

Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy powodzenia w dalszym dążeniu do doskonałości