Najciekawsza kartka świąteczna

Dnia 14 grudnia (poniedziałek) 2020r. został rozstrzygnięty XIV Powiaty konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III ze świetlic szkolnych pod tytułem „Najciekawsza kartka świąteczna”

Organizatorem konkursu byli nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Głogowie. W konkursie udział wzięli uczniowie z szkół podstawowych nr : 3,6,7,11,13. Przedmiotem konkursu było samodzielne zaprojektowanie i wykonanie kartki bożonarodzeniowej w dowolnej technice plastycznej w formacie A5, A6 bez elementów gotowych. Prace należało sfotografować lub zeskanować  i przysłać na e-maila.

Wpłynęło 30 kartek świątecznych wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi, które zostały ocenione przez:

Komisję w składzie:

– pani –Bożena Matejko- nauczyciel

– pani Iwona Kubiak-Adamczyk –kierownik świetlicy szkolnej

Która wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii klas pierwszych

I miejsce – Kamińska Agnieszka SP 6

II miejsce – Lewicka Emilia SP 3

III miejsce –Tomczyk Jan SP 3

W kategorii klas drugich

I miejsce – Płaczek Wiktoria SP 3

II miejsce – Husar Zuzanna SP 11

III miejsce – Sieczkowski Hubert SP 13

W kategorii klas trzecich

I miejsce – Rybarczyk Stanisław SP 3

II miejsce – Bedynek Ewa SP 6

III miejsce – Kociucka Hania SP 3

Wyróżnione zostały prace:

Graczyk Nadia z kl Ic SP 3

Frątczak Estera z kl IIIb SP 7

Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi  nagrodami, gratulujemy serdecznie.