Najciekawsza kartka świąteczna

Dnia 14 grudnia 2021r. został rozstrzygnięty XV Powiaty konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III ze świetlic szkolnych pod tytułem „Najciekawsza kartka świąteczna”.

Organizatorem konkursu byli nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Głogowie. W konkursie udział wzięli uczniowie z szkół podstawowych nr : 3,6,7,9,11,12 oraz z SP w Jaczowie, Serbach i ze szkoły Podstawowej Aslan.

Przedmiotem konkursu było samodzielne zaprojektowanie i wykonanie kartki bożonarodzeniowej w dowolnej technice plastycznej w formacie A5, A6 bez elementów gotowych.

Na konkurs wpłynęło 65 kartek świątecznych wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi.

Komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii klas pierwszych

I miejsce – Milena Gawlik SP Jaczów

II miejsce – Maria Kiełbicka SP Serby

III miejsce – Magdalena Słowińska SP 11

W kategorii klas drugich

I miejsce – Hanna Jedut SP Jaczów

II miejsce – Iga Soroko SP 6

III miejsce – Wiktoria Chechelska SP 9

W kategorii klas trzecich

I miejsce – Zuzanna Walczak SP Aslan

II miejsce – Milena Czucha SP 12

III miejsce – Dmytro Meshcheriakow SP 6

Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi nagrodami, gratulujemy serdecznie.

Sporządziła :Iwona Kubiak-Adamczyk