„Najciekawsza kartka świąteczna”

Dnia 14 grudnia (grudnia) 2018r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny „Najciekawsza kartka świąteczna”. Organizatorem konkursu byli nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Głogowie.

Konkurs był przeznaczony dla dzieci uczęszczających do głogowskich świetlic szkolnych. Wzięły w nim udział świetlice za Szkół Podstawowych nr 2, 3, 6, 7,9, 10,11, 12, 13,14 I NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Aslan. ( 11szkół)

Każda szkoła powinna dostarczyć po 3 prace z klas pierwszych, drugich i trzecich. Wpłynęło 100 prac wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi.

Celem konkursu było samodzielne zaprojektowanie i wykonanie kartki świątecznej wykorzystując różnorodne techniki plastyczne w formacie A 5.

Komisja w składzie:

     

– pani wice dyrektor -Wioletta Rżany

– pani Wiesława Dobrzańska – nauczyciel świetlicy

– Iwona Kubiak- nauczyciel plastyki

– Alicja Jędrzejczak – uczennica z klasy 5b

wyłoniła zwycięzców:

w kategorii klas pierwszych:

I miejsce –Julia Olechowska  SP ASLAN

II miejsce –Zuzanna Wiśniewska SP 12

III miejsce –Jevheniy Kamiński SP 6

w kategorii klas drugich:

I miejsce –Zofia Jacak SP 13

II miejsce –Dominik Grzywacz SP 12

III miejsce – Lilianna Marcinkiewicz  SP 9

w kategorii klas trzecich:

I miejsce –Szymon Mularczyk SP 13

II miejsce –Zofia Przybysz SP 6

III miejsce –Marcelina Slifierz SP 12

Wyróżnione zostały prace: Dorota Pawłowska z kl I SP 7 iMariia Pristavska  SP10

Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami.              W tym samym dniu byliśmy również na uroczystym wernisażu w Szkole Podstawowej nr 12, gdzie odbyło się podsumowanie XIII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Flora polskich lasów w środowisku naturalnym.” Komisja konkursowa nagrodziła laureatów pięknymi książkami i dyplomami uczniów, wśród nich znalazł się uczeń klasy IIIa Dawid Samborski, który zdobył IV miejsce. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

            I.K.

Galeria zdjęć –>