Pomagamy zwierzętom ze schroniska

Przez cały rok szkolny nasi uczniowie uczestniczyli w akcji „Pomagamy zwierzętom ze schroniska”. Okazując wielkie serce i ogromną wrażliwość dla zwierząt w potrzebie przynosili karmę dla kotów i psów oraz inne potrzebne zwierzętom akcesoria. W piątek 8 czerwca naszą szkołę odwiedziła Pani Jagoda Kosmala oraz sympatyczna i bardzo przyjazna dzieciom Mańka -czarny kundelek. Mańka przybyła jako przedstawiciel wszystkich zwierzaków ze schroniska Jagodzianki futrzasta sfora w potrzebie, by podziękować dzieciom za wsparcie. Było to bardzo miłe spotkanie, Pani Jagoda Kosmala, opowiedziała dzieciom m.in. o tym, jak wygląda dzień w schronisku oraz jakie zwierzęta trafiają do schroniska. Każde obecne na spotkaniu dziecko chciało pogłaskać Mańkę, która z ogromną sympatią przyjmowała wszelkiego rodzaju czułości od dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły przygotowane rysunki. Następna akcja pomocy zwierzętom w potrzebie już w nowym roku szkolnym:) dziękujemy!!!!!!!!