POWIATOWY KONKURS „MOJA ŚWIĄTECZNO-ZIMOWA GRA PLANSZOWA”

 
W styczniu w naszej szkole odbyło się podsumowanie międzyświetlicowego konkursu dla klas I-III pt. „Moja świąteczno-zimowa gra planszowa” .Celem konkursu było budowanie pozytywnych relacji rodzinnych, rozbudzanie zainteresowań matematycznych, a także rozwijanie kreatywności. Wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem wykonali plansze, kostki, pionki, przygotowali zadania i opracowali własne reguły gry, wykazali się ogromną pomysłowością, a poziom prac był naprawdę wysoki.
 
W konkursie udział wzięło 13 gier. Nagrody zdobyli:
 
miejsce I ex aequo:
Wiktor Staniszewski Sp13
Antonina Matkowska Sp13
miejsce II:
Ada Użarowska Sp6
miejsce III
Maja Szydłowska Sp13
W konkursie przyznano także 2 wyróżnienia. Zdobyli je:
Amira Czaczyk Sp6
(Wiktoria Włodarczak, Natalia Jaworska, Jagoda Kołodziejczyk, Emilia Borowniak) Sp12
 
Zwycięzcy otrzymali książki oraz gry planszowe. Wszystkim graczom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności. Mamy nadzieję, że przygotowanie konkursowej gry były doskonałą zabawą i okazją do zacieśniania więzi rodzinnych 🙂