Przegląd Świątecznej Piosenki Językowej

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Przegląd Świątecznej Piosenki Językowej. Wszystkie klasy wraz z nauczycielami od języków obcych przygotowali utwory świąteczne, zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim. Były to viralowe przeboje, takie, które wywołują uśmiech na twarzach. Usłyszeć mogliśmy między innymi: Last Christmas, All I want for Christmas, Jingle Bells, We wish You, So this is Christmas i wiele innych. Śmiechu było dużo! Warto wspomnieć o wyjątkowej nagrodzie, którą wręczyła Pani Dyrektor Jadwiga Niewola. Otrzymał ją Filip Malinowski z klasy 8a, który podczas występu wprowadził nas w świąteczną atmosferę nie tylko śpiewem, ale i przebraniem za Świętego Mikołaja, a także niesamowitymi ruchami scenicznymi. To był fajny i radosny dzień w naszej szkole. Sami zobaczcie!

Galeria